Stránka se stahuje…
background
SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 12. Listopad 2017

V neděli jsme se zúčastnili Světové výstavy psů v Lipsku. Nejen, že na místě byla úžasná atmosféra (kterou jsem v českém táboře fanoušků ještě nezažila), ale navíc si Akira i Banya vyběhaly u pana rozhodčího Michaela Kunze známku VÝBORNÁ. Nya k tomu přidala v konkurenci 13ti fen v mezitřídě ocenění V2, res. CAC a Aki ve třídě šampionů V3/ z 9.

Jsem na obě moc pyšná, protože umístit se "na bedně" na takové výstavě je opravdu velký úspěch.

Více fotek z naší úspěšné výpravy jsem dala opět na rajče :-)

GLORY A JEJÍ PRVNÍ VRH

GLORY A JEJÍ PRVNÍ VRH 20. Červen 2017

Protože Glory absolvovala všechna povinná zdravovní vyšetření, která dopadla na výbornou, stala se v USA chovnou fenou. Snad se nám poštěstí a budeme mít příští rok její štěňátka

V NOVÝCH DOMOVECH 1. Červen 2017

Všechna štěňátka z našeho vrhu C jsou již v nových domovech......tak ať se vám daří, chlupáčci :-*

NOVÉ FOTKY A VIDEA 20. Duben 2017

Konečně mám zpět mobil s dobrým foťákem, tak jsem na rajče mohla přidat nové fotky a videa. Ať mají noví páníčci radost :-)

3 TÝDNY 15. Duben 2017

Štěňátkům jsou 3 týdny, minulou sobotu byla odčervena. Už se na ně začínají jezdit dívat jejich budoucí páníčci. Všechna štěňátka vidí, slyší, chodí a už si spolu začínají hrát.

Už mají i svá jména. Opět jsme dodrželi tradici pana Tolkiena a fantasy světa :-)

Kluci jsou: Celeborn, Celebrimbor, Cirion a Curunir.

Holčičky pak : Callie, Carly, Celebrían a Celeste.

PRVNÍ DNY

PRVNÍ DNY 28. Březen 2017

První dny štěňátek jsou stále stejné - prckové jí a spí. Akira je úžasná máma, která od nich nechce ani na krok. Na Rajče jsem dala pár prvních fotek   http://hovawart-odhlubokehoparku.rajce.idnes.cz/

VRH C JE NA SVĚTĚ

VRH C JE NA SVĚTĚ 25. Březen 2017

Dnes se nám narodila štěňátka vrhu C ve složení 4 fenky a 4 pejsci. Všechna štěňátka se mají čile k světu a i s maminkou Akirou jsou v pořádku.

Ještě 2 pejsci čekají na své páníčky :-)

BAUGLIR ŘÁDÍ

BAUGLIR ŘÁDÍ 9. Květen 2016

Nové zprávy o Bauglirovi.....je to rebel !, kterému se vše krásně zahojilo. Postupně jsem ho zase začleňovala mezi štěňátka (přece jen je poloviční než ostatní)....on je ale natolik prudí, že o něj vážně strach nemám. Ještě kontroluji, aby ho neodstrkovala ostatní štěňata od jídla, ale ani to se nenechá. Myslím, že všechno brzy dožene a že rodinka, která si ho vybrala ani nepozná, že měl takový start do života  :-)