Stránka se stahuje…
background

Jméno CHS Shilohů 9. Listopad 2018

V USA jsme si nechali registrovat naší chovatelskou stanici pro plemeno Shilohský ovčák pod názven BOHEMIAN SHILOHS. Také jsme již štěňátkům vybrali jsména. Kluci jsou : Lord Morgoth, Aldaron a Thalion. A holčiky jsou Nardi, Elenya, Anarya, Isilya a Nyarna. Opět jsme čerpali inspiraci u elfů a pana Tolkiena :-)

1. vrh Shilohských ovčáků v ČR

1. vrh Shilohských ovčáků v ČR 22. Říjen 2018

Po dlouhých 30ti hodinách přivedla naše Glory na svět 8 krásných štěňátek ( štěňátka tak mají 3 různé datumy narození ). Máme 5 holčiček a 3 kluky. Všichni jsou v pořádku a Glory se o štěňátka vzorně stará. Některá štěňátka ještě hledají své nové rodiny.

BANYA se stala chovnou fenou

BANYA se stala chovnou fenou 22. Září 2018

Dneska jsme absolvovali s Nyou bonitaci kvůli uchovnění. Nya nezklamala a vše zvládla perfekně. Nakonec v povahovém testu dosáhla nejlepšího výsledku ze všech zbonitovaných, krásných 95 bodů ze 100 možných. Jsme na ni pyšní.

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ

SVĚTOVÁ VÝSTAVA PSŮ 12. Listopad 2017

V neděli jsme se zúčastnili Světové výstavy psů v Lipsku. Nejen, že na místě byla úžasná atmosféra (kterou jsem v českém táboře fanoušků ještě nezažila), ale navíc si Akira i Banya vyběhaly u pana rozhodčího Michaela Kunze známku VÝBORNÁ. Nya k tomu přidala v konkurenci 13ti fen v mezitřídě ocenění V2, res. CAC a Aki ve třídě šampionů V3/ z 9.

Jsem na obě moc pyšná, protože umístit se "na bedně" na takové výstavě je opravdu velký úspěch.

Více fotek z naší úspěšné výpravy jsem dala opět na rajče :-)

GLORY A JEJÍ PRVNÍ VRH

GLORY A JEJÍ PRVNÍ VRH 20. Červen 2017

Protože Glory absolvovala všechna povinná zdravovní vyšetření, která dopadla na výbornou, stala se v USA chovnou fenou. Snad se nám poštěstí a budeme mít příští rok její štěňátka

V NOVÝCH DOMOVECH 1. Červen 2017

Všechna štěňátka z našeho vrhu C jsou již v nových domovech......tak ať se vám daří, chlupáčci :-*

NOVÉ FOTKY A VIDEA 20. Duben 2017

Konečně mám zpět mobil s dobrým foťákem, tak jsem na rajče mohla přidat nové fotky a videa. Ať mají noví páníčci radost :-)

3 TÝDNY 15. Duben 2017

Štěňátkům jsou 3 týdny, minulou sobotu byla odčervena. Už se na ně začínají jezdit dívat jejich budoucí páníčci. Všechna štěňátka vidí, slyší, chodí a už si spolu začínají hrát.

Už mají i svá jména. Opět jsme dodrželi tradici pana Tolkiena a fantasy světa :-)

Kluci jsou: Celeborn, Celebrimbor, Cirion a Curunir.

Holčičky pak : Callie, Carly, Celebrían a Celeste.