Stránka se stahuje…
background
PRVNÍ DNY

PRVNÍ DNY 28. Březen 2017

První dny štěňátek jsou stále stejné - prckové jí a spí. Akira je úžasná máma, která od nich nechce ani na krok. Na Rajče jsem dala pár prvních fotek   http://hovawart-odhlubokehoparku.rajce.idnes.cz/

VRH C JE NA SVĚTĚ

VRH C JE NA SVĚTĚ 25. Březen 2017

Dnes se nám narodila štěňátka vrhu C ve složení 4 fenky a 4 pejsci. Všechna štěňátka se mají čile k světu a i s maminkou Akirou jsou v pořádku.

Ještě 2 pejsci čekají na své páníčky :-)

BAUGLIR ŘÁDÍ

BAUGLIR ŘÁDÍ 9. Květen 2016

Nové zprávy o Bauglirovi.....je to rebel !, kterému se vše krásně zahojilo. Postupně jsem ho zase začleňovala mezi štěňátka (přece jen je poloviční než ostatní)....on je ale natolik prudí, že o něj vážně strach nemám. Ještě kontroluji, aby ho neodstrkovala ostatní štěňata od jídla, ale ani to se nenechá. Myslím, že všechno brzy dožene a že rodinka, která si ho vybrala ani nepozná, že měl takový start do života  :-)

...A JE FUČ

...A JE FUČ 8. Květen 2016

Dneska odjela do nového domova naše Belladonna. Panička se jí už nemohla dočkat, takže jsme se domluvily na prvním možném termmínu odběru. Podle prvních zpráv jsou z Bellinky doma všichni nadšení, ona si krásně zvyká a je moc šikovná. Máme velkou radost, že si ji vybrala právě tahle rodina. Děkujeme za lásku a péči, kterou Bellince dáváte 

7. TÝDEN

7. TÝDEN 7. Květen 2016

Štěňátkům už bylo 7 týdnů. Všechna jsou očkovaná, čipovaná, několikrát odčervená a ještě si užívají jeden druhého. Učíme je zvykat si na různé zvuky (sekačka, driblující míč apod.) a podněty. Když poprvé ztuhnou nebo utečou, podruhé už zvědavě nakukují, co se děje, a potřetí se jdou přidat. Velkými učiteli pro ně jsou "tety" Bonie a Glory a samozřejmě i "strejda" Burák. Akira všechno pečlivě pozoruje a když se jí něco nelíbí (hlavně u Buráka), dá to jasně najevo  :-)

Na rajče jsem opět přidala nějaké fotky http://hovawart-odhlubokehoparku.rajce.idnes.cz/

 

KONTROLA VRHU 4. Květen 2016

Dnes k nám přijela paní Černá na kontrolu vrhu. Štěňátka se jí předvedla ve "všech barvách" - přišla se s ní pomazlit, okousala jí boty a nohavice, ale nakonec popadala jako brambory a usnula, takže vážení a celková prohlídka proběhla v klidu. Hodnocení vrhu je opět moc pěkné a všechna štěňátka byla doporučena k zápisu do plemenné knihy. Máme moc velkou radost.

ČIPOVÁNÍ a OČKOVÁNÍ 3. Květen 2016

Dnes za námi přijela paní veterinářka a prcky nám očipovala a naočkovala. Všichni byli moc stateční...

BAUGLIR A JEHO OPERACE

BAUGLIR A JEHO OPERACE 29. Duben 2016

Tento týden absolvoval náš malý Bauglir hned 2 operace. Nejprve mu v úterý odoperovali zánět podbřišnice a v pátek pak kýlu, kterou si vytlačil tím pidi otvorem, který nechali pro dren.....zotavuje se nám skvěle a už je ho doma plno. Nechala jsem ho ještě odděleného od zbylé smečky, tak se mu o zábavu staráme my. Zatím hodně spí, ale už opět začal přibývat na váze a s chutí jíst. Držte nám pěsti !