Stránka se stahuje…
background
ARAN

ARAN 24. Únor 2016

Tento týden u nás tráví prázdniny náš Aránek. Jeho páníčci si užívají sněhu a  Aránek naší smečku  :-)  Je úžasný !!!  Glory je nadšená, že si s ní zase někdo hraje, a Aran každý večer odpadává únavou  :-) 

SONO 22. Únor 2016

Dneska Akirka absolvovala další kontrolní ultrazvuk. Viděli jsme 5 štěňátek ...... Akira přibrala už 5 kg, začíná šetřit energii a je straaaašně mazlivá  :-)

AKIRA JE BŘEZÍ !!! 8. Únor 2016

Dnes nám pane veterinář potvrdil, že Akirka bude maminkou !!!  Štěňátka by se měla narodit kolem 17. března. V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat.

NOVÉ DOMOVY 25. Leden 2016

VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH a podle zpráv se zabydlela velmi dobře a dělají svým rodinám radost. Všem děkuji za lásku a péči, které našim Áčkám dávají

AKIRA a AMOR

AKIRA a AMOR 14. Leden 2016

Dnes jsme byli opět na veterině na určení hladiny progesteronu. Akirka nás trochu překvapila, protože odpoledne nám volali výsledky.....kryjte ihned.

Vzhledem k tomu, že si chceme nechat po Akiře fenku černou se znaky, jsme se rozhodli jet za fešákem Amorem, po kterém by se měla narodit právě jen znakatá štěňátka.

Do Brna jsme přijely až někdy kolem 9.hodiny, krytí proběhlo bez problémů, tak budeme čekat na následy  :-)  

ODCHOD BENELLI 13. Leden 2016

Dnes jsme se museli po těžkém rozhodnutí rozloučit s naší milovanou Bínečkou (Benelli Nova Saint Barbarons). Bínka měla zdravotní problémy, které by jí nedovolily prožít kvalitní život a přinesly by jí jen bolest. Budeš navždy s námi, Beruško !!!

AKIRA HÁRÁ 3. Leden 2016

Akira začala hárat nějak předčasně, a tak jsem musela zažádat o vystavení krycího listu. Rozhodla jsem se pro Amora Carnovia Silesia a jeho dva syny Leonarda a Lokiho od Červené skály.