Stránka se stahuje…
background
MÁME ŠTĚŇÁTKA

MÁME ŠTĚŇÁTKA 18. Březen 2016

Dnes se nám narodila štěňátka vrhu B ve složení 8 fenek a 2 pejsci - celý vrh je černý se znaky. Všechna štěňátka i Akirka jsou v pořádku.

V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat. Odběr bude možný kolem poloviny května.

C.I.E.

C.I.E. 14. Březen 2016

Dnes jsme dostali potvrzení o tom, že Akira Debbie-Ann může používat titul C.I.E. (mezinárodní výstavní šampion krásy).

ARWEN

ARWEN 8. Březen 2016

Od paničky nám přišla fotka Růženky (Arwen), ze které už se stává psí slečna.

ALAGOS

ALAGOS 29. Únor 2016

Aktuální fotka 5ti měsíčního Alagose (teď Nastík). Podle zpráv od páníčka je to velký mazel a pohodář. Pomalu se prý připravují na pobyt venku, jen není jisté, kdo to ponese hůř - jestli Nastík nebo páníčci. Tak nevím, nevím - myslím, že místo na koberci už mu nikdo nevezme .  :-)

ARAN

ARAN 24. Únor 2016

Tento týden u nás tráví prázdniny náš Aránek. Jeho páníčci si užívají sněhu a  Aránek naší smečku  :-)  Je úžasný !!!  Glory je nadšená, že si s ní zase někdo hraje, a Aran každý večer odpadává únavou  :-) 

SONO 22. Únor 2016

Dneska Akirka absolvovala další kontrolní ultrazvuk. Viděli jsme 5 štěňátek ...... Akira přibrala už 5 kg, začíná šetřit energii a je straaaašně mazlivá  :-)

AKIRA JE BŘEZÍ !!! 8. Únor 2016

Dnes nám pane veterinář potvrdil, že Akirka bude maminkou !!!  Štěňátka by se měla narodit kolem 17. března. V případě zájmu o štěňátko z naší chovatelské stanice nás neváhejte kontaktovat.

NOVÉ DOMOVY 25. Leden 2016

VŠECHNA NAŠE ŠTĚŇÁTKA JSOU JIŽ V NOVÝCH DOMOVECH a podle zpráv se zabydlela velmi dobře a dělají svým rodinám radost. Všem děkuji za lásku a péči, které našim Áčkám dávají